BARTUV BLOG

postavy

Posledni komentare
21.04.2015 15:59:15: Ekologická drogérie pro váš úklid v domácnosti eurona Nakupujte bez marže, stačí se zaregistrovat zd...
Vlastní jadernou elektrárnu, v kerej pracuje Homer
Náš šaša a jeho zábavný pořad itchy and skreči pobaví snad každého.
sestry marge
Náš nejlepší barman!
Je to prozatim poslední člen rodiny simpsonů.Ještě neumí mlivit. Ps: doufejme že se to naučí
Hollywoodská hvězda první třídy, která hrála snad ve všech filmech, které kdy existovaly. Možná si ho pamatujete ze snímků jako Malomocný za čárou, Herkulova erotická dobrodružství, Elektrický Gigolo, B jako Blázen, Záchod odvedle, Hledá se prezidentův krk, Dnes zabij a zítra zemři, Mami co to ten pán má s obličejem, nebo Maso a My.
Posledni komentare
11.07.2012 17:03:03: www.oriflame-kromeriz.cz registrace oriflame
Se Simpsonovými to táhne už od začátku. Hned v první epizodě „Vánoce u Simpsonových“ ho pojali za člena rodiny. Homer na něj tehdy na psích dostizích vsadil všechny peníze určené původně na vánoční dárky a doufal, že vyhraje. Spasitel (nebo přesněji původním jménem Číslo 8) skončil úplně poslední a majitel ho vykopl na ulici. Simpsonovi se milého pejska ujali a přes občasné potíže s ním žijí šťastně a spokojeně dodnes.
Skotský imigrant, nevrlý člověk s černým svědomím a temnou minulostí. Několikrát byl obviněn ze sexuálního harašení. Podle vlastních slov přejel tři děti sekačkou na trávu a podle soukromého detektiva vypadá jako Edinburghský řezník.
Vlastním jménem Armin Tamzarian po návratu z války ve Vietnamu převzal roli Seymoura Skinnera a stal se ředitelem Springfieldské základné školy.
Posledni komentare
24.11.2016 09:24:44: Ahoj, mám dotaz na znalce "Simpsnů". Nevíte co znamená to W v označení jména ředitele "W. Seymour Sk...
šeexpert - asi nejvýstižnější slovo pro tohoto úžasného vědce, který vynalézá jako na běžícím páse.
Každý z nás má nějaké sousedy a každý z nás ví, jak je to s nimi těžké. Nikdo z nás to ovšem se svými sousedy nemá tak těžké, jako Ned Flanders se svým sousedem Homerem Simpsonem.
Manželka Homera Simpsona je významnou osobností Springfieldu. Jakožto žena v domácnosti se účastní mnoha dobročinných aktivit, protože by ráda změnila svět k lepšímu. Nezapomíná však ani na svou rodinu, kterou neskonale miluje a obětuje pro ni vše.
Neobyčenjná mladá dívka, jedna z nejchytřejších lidí ve Springfieldu, ekologická aktivistka a ochránkyně lidských práv. Snaží se o světový mír, ale někdy jí dá dost práce udělat si pořádek ve sobě samé.
Celý jménem Doris Peterson (někdy Doris Friedman). Celkem nedůležitá postava, typická ošklivá, zabšklá, neochotná kuchařka, jakých najdete v každé jídelně spoustu. Zřejmě měla nějaké milostné pletky se školníkem Wilym, ale není to ověřené.
Naprosto postradatelná a nedůležitá postava, bez níž by se obešel děj téměř každého dílu.
Kent je moderátorem zpráv na šestém kanálu. Přináší ty nejčerstvější informace ze Springfieldu i ze světa. Dokáže bleskově zareagovat a být vždy v centru dění. Má všechny vlastnosti správného investigativního novináře.
Zakladatel města Springfield, vůdce pioneerů, který při hledání Nové Sodomy zabil medvěda holýma rukama, načež vyslovil památnou větu: “Velký duch ověnčuje i malého človíčka!”. Tato se pak stala mottem města a dnes je ve zlatě napsána i na Jebediášově soše na náměstí.
Itchy je kreslená postavička ze seriálu, který zpola nese její jméno, a to seriálu Itchy & Scratchy. Je to ten nejsadističtější myšák pod sluncem, který svému "kamarádovi" Scratchymu provedl s motorovou pilou snad všechno, co s motorovou pilou vůbec dělat lze...
Hlava rodiny, hrdý otec minimálně tří dětí, šťastně ženatý s Marge Simpsonovou, která mu odpustí skoro všechno, třeba i druhou manželku, se kterou se v opilosti oženil v Las Vegas.
1  
2