BARTUV BLOG

postavy

Apu Nahasapeemapetilon

Pracuje 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, jako prodavač ve svém vlastním obchodě, jménem Kwik-E-Mart, čímž živí svou početnou rodinu - ženu Manjulu a své osmerčata : Anoop, Uma, Nabendu, Poonam, Priya, Sandeep, Sashi a Gheet. Na rodinu, přátele a podobné věci si nechává 5 minut v roce a ty si pořádně užije.

Když je v obchodě zrovna trochu volněji (když v něm není Homer Simpson, nebo když zrovna neprobíhá loupežné přepadení), chodí Apu od regálu k regálu a přepisuje datum spotřeby na výrobcích, což kdysi způsobilo již zmíněnému Homeru Simpsonovi zažívací potíže. To Apu vyřešil tím, že dal Homerovi na usmířenou 10kg mražených krevet (které mu ale zrovna nepomohly...)

Na střeše Kwik-E-Martu se nachází rozlehlá zahrada, kde Apu tráví romantické chvíle s Manjulou, Eltonem Johnem nebo s manželi McCartneyovými. Dodejme také, že Kwik-E-Mart je snadným terčem springfieldských gangsterů, kteří ale Apua na slovo poslouchají. Jejich ozbrojené útoky téměř vždy končí tím, že Apu zločince přemlouvá, aby si vzali peníze a nechali ho naživu. Co na to lupiči? Samozřejmě velice rádi poslechnou.

Žádné komentáře