BARTUV BLOG

postavy

Školník Willy MacMoran

Skotský imigrant, nevrlý člověk s černým svědomím a temnou minulostí. Několikrát byl obviněn ze sexuálního harašení. Podle vlastních slov přejel tři děti sekačkou na trávu a podle soukromého detektiva vypadá jako Edinburghský řezník.
Willy je prý ve springfieldské záklaní škole  zaměstnán hlavně jako motivace pro děti, které nechtějí skončit jako on. Například že nebudou celý den cosi dolovat ze záchoda. Inspektor Chalmers jej označuje za uprchlého mentálního blázna, což je ještě celkem vlažná charakteristika.

Když Willy zemřel při rodičovském sdružení (uhořel zamčený v kotelně, právě když se odsouhlasilo zrušení hasících přístrojů a zamykání všech dveří na škole), chodil strašit a zabíjet děti ve snech, kde je pronásledoval jako kombajn, pískoviště nebo pavouk. Na druhou stranu se snažil zachránit Barta, když jej chtěl jeho pološílený, ale spíš šílený otec Homer zabít. Tohle všechno se stalo ve Speciálních čarodějnických dílech.

Citát: "Bratři a sestry jsou přirození nepřátelé, stejně tak jako Anličani a Skoti, nebo Welšani a Skoti, nebo Japonci a Skoti, nebo Irové a Skoti, nebo Skoti a ostatní Skoti! Blbý Skoti, zkazili celý Skotsko!"

Žádné komentáře