BARTUV BLOG

postavy

Spasitel

Se Simpsonovými to táhne už od začátku. Hned v první epizodě „Vánoce u Simpsonových“ ho pojali za člena rodiny. Homer na něj tehdy na psích dostizích vsadil všechny peníze určené původně na vánoční dárky a doufal, že vyhraje. Spasitel (nebo přesněji původním jménem Číslo 8) skončil úplně poslední a majitel ho vykopl na ulici. Simpsonovi se milého pejska ujali a přes občasné potíže s ním žijí šťastně a spokojeně dodnes.
Jako každý pes má problémy v podobě koček, malých dětí, poštovních doručovatelů nebo jiných psů. V epizodě „Kamarádky na život a na smrt“ rejdil po zadku, protože měl ucpanou řitní žlázu. Jestli se teď křeníte, tak vás upozorníme, že u pejsků je tohle normání.

Velmi silný citový vztah je mezi Spasitelem a Bartem. Když jde do úzkých, jeden za druhého by dýchal. V podstatě je ale miláčkem celé rodiny a má i o něco vyšší postavení, než třeba kočička Sněhulka.

Vystupuje v mnoha epizodách, ale protože nemluví, tolik si ho nevšímáme. Jinak je neobyčejně chytrý, přátelský a zábavný. Zkrátka pejsek, jakého by chtěl mít doma snad úplně každý.

Žádné komentáře